Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK A357, ABN:K425-V505-40 со подарок торба и глувче

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: ABN:K425-V505-40

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 43.290ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
21.645 ден.
6 Рати
7.215 ден.
12 Рати
3.608 ден.
18 Рати
2.405 ден.
24 Рати
1.804 ден.
Без данок: 43.290ден
Цена во наградни поени: 43290

39.6 cm (15.6') FHD AG non-touch
Intel Core i5-7200U 8GB onboard MEM
8 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000
DVD Super Multi (reader/writer)
SATA III 500GB
Intel WLAN dual band-AC7265
2x digital mics & FHD cam
TPM v2.0 Module
Battery up to 10h (MobileMark 2014)
Keyboard black w/o TS US
Windows 10 Pro
+ ПЛУС ПОДАРОК ТОРБА И ГЛУВЧЕ

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: