Лаптоп Acer A315-33-C70Q

Производител: ACER

Код на продуктот: A315-33-C70Q

Наградни поени: 250

Достапност: 10

Цена: 14.790ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
7.395 ден.
6 Рати
2.465 ден.
12 Рати
1.233 ден.
18 Рати
822 ден.
24 Рати
616 ден.
Без данок: 14.790ден
Цена во наградни поени: 14790

Acer A315-33-C70Q, Intel Celeron N3060, 1,60 GHz, Core 2, 4 GB, 15,6", 1366x768, SATA 500 GB, Linux, Intel HD, 802.11ac, Bluetooth 4.0, GbitLAN, HDMI, 2x USB 2.0, USB 3.0, 2,1 kg, Боја - црна.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: