Лаптоп Acer A315-31-P9ZF

Производител: ACER

Код на продуктот: A315-31-P9ZF

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 19.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.950 ден.
6 Рати
3.317 ден.
12 Рати
1.658 ден.
18 Рати
1.106 ден.
24 Рати
829 ден.
Без данок: 19.900ден
Цена во наградни поени: 19900

Acer A315-31-P9ZF, Intel Pentium Quad-Core N4200, 1,10 GHz, 4 GB, 15,6" FHD 1920x1080, SSD 256 GB, Linux, Intel HD, 802.11ac, Bluetooth 4.0, GbitLAN, HDMI, 2x USB 2.0, USB 3.0, 2,1 kg, Боја - црна.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: