Лаптоп Lenovo IdeaPad 320-15IAP, 80XR00F9RI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: 80XR00F9RI

Наградни поени: 250

Достапност: 10

Цена: 14.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
7.245 ден.
6 Рати
2.415 ден.
12 Рати
1.208 ден.
18 Рати
805 ден.
24 Рати
604 ден.
Без данок: 14.490ден
Цена во наградни поени: 14490

Новиот Lenovo IdeaPad 320 го задржува стилот на Леново за сигурен, мултимедијален лаптоп. IdeaPad 320 имаинтегрирана видео картичка, резолуција со висок екран и неверојатен квалитет на звукот што е обезбеден од 2x1 5W Dolby Audio звучник. Има 4GB RAM и 500GB HDD

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: