Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15ISK 80XH01S0RI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: 80XH01S0RI

Наградни поени: 400

Достапност: 10

Цена: 22.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
11.495 ден.
6 Рати
3.832 ден.
12 Рати
1.916 ден.
18 Рати
1.277 ден.
24 Рати
958 ден.
Без данок: 22.990ден
Цена во наградни поени: 22990

15.6" HD LED Display
Intel® Core™ i3-6006U Processor (3M Cache, 2.00 GHz)
4 GB DDR4 RAM
500 GB HDD
NVIDIA GeForce 940MX - 2G
LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0
Card Reader, Webcam

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: