Лаптоп LENOVO IdeaPad 320-15ISK 80XH01P4RI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: 80XH01P4RI

Наградни поени: 300

Достапност: 10

Цена: 18.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.450 ден.
6 Рати
3.150 ден.
12 Рати
1.575 ден.
18 Рати
1.050 ден.
24 Рати
788 ден.
Без данок: 18.900ден
Цена во наградни поени: 18900

15.6" HD LED Display
Intel Core i3-6006U
4 GB DDR3 RAM
500 GB HDD
Intel HD Graphics
LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, JDMI, USB 3.0
Card Reader, Webcam

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: