Лаптоп HP 15-ra016nm 3FY42EA

Производител: HP

Код на продуктот: 3FY42EA

Наградни поени: 250

Достапност: 10

Цена: 16.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.245 ден.
6 Рати
2.748 ден.
12 Рати
1.374 ден.
18 Рати
916 ден.
24 Рати
687 ден.
Без данок: 16.490ден
Цена во наградни поени: 16490

15.6" HD LED Display
Intel Pentium N3710 QUAD Core Processor
4 GB DDR3 RAM
500 GB HDD
Intel HD Graphics
LAN, Wi-Fi.ac, BT, HDMI, USB 3.1
Webcam, Webcam

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: