Кулер MSI PC COOL RED LED 12CM FAN

Производител: MSI

Код на продуктот: PC COOL RED LED 12CM FAN

Наградни поени: 20

Достапност: 9

Цена: 250ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
125 ден.
6 Рати
42 ден.
12 Рати
21 ден.
18 Рати
14 ден.
24 Рати
10 ден.
Без данок: 250ден
Цена во наградни поени: 250
Основни карактеристики
Промер [cm] 12
Број на вртежи [о/мин] 1800
Проточност на воздух [cm 3/ min] 74
Бука [dB(А)] 12
Работен напон [W] 12
Струен конектор MOLEX + 3pin (43 cm)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: