Куќиште CAS MSI BLACK WIDOW silent fans PRO gaming

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: BLACK WIDOW

Наградни поени: 40

Достапност: 10

Цена: 3.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.600 ден.
6 Рати
533 ден.
12 Рати
267 ден.
18 Рати
178 ден.
24 Рати
133 ден.
Без данок: 3.199ден
Цена во наградни поени: 3199
Основни карактеристики
Формат Midi tower
Поддржува плочи
  • ATX
  • E-ATX
  • Mini ITX
  • mATX
Останати карактеристики
Напојуваве [В] n/a
Ладеве 3 x tihi ventilatori
Боја crna
Конектори
УСБ 2
еСАТА  
ФиреВире 0
Аудио Вл-Излез 1
УСБ 3.0 2
Слотови
5,25" надворешен отвор 2
3,5" надворешен отвор 0
3,5" внатрешен отвор 2
2,5" унутарњ утор 3

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: