Комбиниран шпорет VOX GHB 622

Производител: VOX

Код на продуктот: VOX GHB 622

Достапност: 10

Цена: 12.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.495 ден.
6 Рати
2.165 ден.
12 Рати
1.083 ден.
18 Рати
722 ден.
24 Рати
541 ден.
Без данок: 12.990ден

Тип на шпорет: комбинирен шпорет
Тип на рерна: Конвекциска рерна
Капацитет на рерна: 61 l
Број на рингли 1 стандардна,1 експрес + 2 плински
Енергетска класа: B
2 грејачи (1100W+1200W)+грил 2600W
Eco clean email
Длабок плех
Повеќе нивоа за спремање на храната
Безбедносен систем за плин
Сигурносни горилници
Метален капак
Електричен кабел
Боја: Бела
Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x 85 cm
Гаранција: 5 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: