Коцки за сложување

Код на продуктот: Коцки

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
250 ден.
6 Рати
83 ден.
12 Рати
42 ден.
18 Рати
28 ден.
24 Рати
21 ден.
Без данок: 499ден
Цена во наградни поени: 499

Коцки за сложување со бројни активности од сите страни на коцките. Димензии 11x8x28 см.  Возраст: 12+

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: