Инвертер клима уред VIVAX ACP-12CH35AEXI 3.8 KW

Производител: Vivax

Код на продуктот: 12CH35AEXI

Наградни поени: 400

Достапност: На залиха

Цена: 21.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.995 ден.
6 Рати
3.665 ден.
12 Рати
1.833 ден.
18 Рати
1.222 ден.
24 Рати
916 ден.
Без данок: 21.990ден
Цена во наградни поени: 21990

Максимален капацитет на ладење: 4162.00 W, Максимален капацитет на греење: 4220.00 W
Просечна моќност: 3517/3810 W
Влезна моќност ладење: 1237 W
Влезна моќност греење: 964 W
Проток на воздух: 600.00 m3
Капацитет на одвлажнување: 1.20l/h
Ниво на бучава: 53.00 dB
Работна температура: Од -15℃ - До 50℃
Маса внатрешна единица: 7.50
Маса надворешна единица: 22.70
Препорачана површина: 35m2, Фреон: R32, Филтри: Филтер за прашина
Димензии надворешна единица: 700mm X 500mm X 275mm
Димензии внатрешна единица: 805mm X 285mm X 194mm
Гаранција: 3 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: