Sale

Керамички калорифер MAX KF 603

Производител: MAX

Код на продуктот: KF 603

Наградни поени: 20

Достапност: На залиха

Цена: 1.800ден 1.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
600 ден.
6 Рати
200 ден.
12 Рати
100 ден.
18 Рати
67 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.199ден
Цена во наградни поени: 1199

Керамички калорифер MAX KF 603
Моќност: 1500w
2 нивоа на моќност: 750w/ 1500w
3 температури: топло, ладно и вентилатор
Прилагодлив термостат
Керамички грејач
Индикаторска сијаличка
Сигурносен прекинувач

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: