Калорифер Vivax FH-2081B

Производител: VIVAX

Код на продуктот: FH-2081B

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 750ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
63 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 750ден
Цена во наградни поени: 899
Модел Vivax FH-2081B
Моќност [W] 1000/2000
Друго Термо регулатор, заштита од прегревање, индикаторска сијаличка
Гаранција 12 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: