Калорифер Vivax FH-2081B

Производител: Vivax

Код на продуктот: FH-2081B

Наградни поени: 20

Достапност: На залиха

Цена: 750ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
63 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 750ден
Цена во наградни поени: 899

Калорифер Vivax FH-2081B
моќност 2000 W,  променлив термостат, 2 степени на моќност: 1000/2000W, индикатор на работа, заштита од прегревање.

Гаранција 12 месеци!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: