Калорифер Vivax FH-2051

Производител: VIVAX

Код на продуктот: FH-2051

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 599ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
300 ден.
6 Рати
100 ден.
12 Рати
50 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 599ден
Цена во наградни поени: 799
Модел Vivax FH-2051
Моќност [W] 1000/2000
Друго Термо регулатор, заштита од прегревање, индикаторска сијаличка
Гаранција 12 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: