Калорифер Vivax FH-2051

Производител: Vivax

Код на продуктот: FH-2051

Наградни поени: 15

Достапност: На залиха

Цена: 599ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
300 ден.
6 Рати
100 ден.
12 Рати
50 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 599ден
Цена во наградни поени: 799

Калорифер Vivax FH-2051
моќност 2000 W,  променлив термостат, 2 степени на моќност: 1000/2000W, индикатор на работа, заштита од прегревање.

Гаранција 12 месеци!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: