Електрична скара VIVAX HOME EG-5025

Производител: VIVAX

Код на продуктот: EG- 5025

Наградни поени: 20

Достапност: 20

Цена: 2.599ден
Без данок: 2.599ден
Цена во наградни поени: 2199