Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH400W

Производител: GORENJE

Код на продуктот: FH400W

Наградни поени: 80

Достапност: На залиха

Цена: 17.199ден
Без данок: 17.199ден
Цена во наградни поени: 17199