Хоризонтален замрзнувач Gorenje FH330W

Производител: GORENJE

Код на продуктот: FH330W

Наградни поени: 160

Достапност: На залиха

Цена: 16.690ден
Без данок: 16.690ден
Цена во наградни поени: 16690