Вградлива рерна GORENJE BO71SY2B

Производител: GORENJE

Код на продуктот: BO71SY2B

Наградни поени: 58

Достапност: 1

Цена: 18.190ден
Без данок: 18.190ден
Цена во наградни поени: 16899