Целосно вградна машина за садови GORENJE GV 61215

Производител: GORENJE

Код на продуктот: GV 61215

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 21.290ден
Без данок: 21.290ден
Цена во наградни поени: 19890