Машина за сушење на алишта - кондензациска Gorenje D724BL

Производител: GORENJE

Код на продуктот: D724BL

Наградни поени: 120

Достапност: 16

Цена: 21.990ден
Без данок: 21.990ден
Цена во наградни поени: 21990