Honor 10 DS 64GB / 128GB во боја по избор

Производител: HONOR

Код на продуктот: 10 DS 64GB

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 29.999ден
Без данок: 29.999ден
Цена во наградни поени: 29

Достапни опции

* RAM:

* Боја: