Инвертер клима уред VIVAX ACP-12CH35AEXI 3.8 KW

Производител: Vivax

Код на продуктот: 12CH35AEXI

Наградни поени: 400

Достапност: На залиха

Цена: 21.990ден
Без данок: 21.990ден
Цена во наградни поени: 21990