Керамичка ѕидна греалка Vivax WMH-2001B

Производител: VIVAX

Код на продуктот: WMH-2001B

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 2.399ден
Без данок: 2.399ден
Цена во наградни поени: 2990