Sale

Конвекторска греалка Vivax CH-2009FW

Производител: Vivax

Код на продуктот: CH-2009FW

Наградни поени: 40

Достапност: На залиха

Цена: 3.000ден 2.390ден
Без данок: 2.390ден
Цена во наградни поени: 2390