Sale

Панелна греалка Vivax PH-2001

Производител: Vivax

Код на продуктот: PH-2001

Наградни поени: 40

Достапност: На залиха

Цена: 3.500ден 2.799ден
Без данок: 2.799ден
Цена во наградни поени: 2799