Sale

Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538 E85+_i5+ ГРАТИС Kaspersky Internet Security 2017 EEMEA Ed 1User 1Y CD OEM ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНАТА

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: E85+_i5

Наградни поени: 400

Достапност: 10

Цена: 26.900ден 25.500ден
Без данок: 25.500ден
Цена во наградни поени: 26900