Sale

Десктоп компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+_i3 + Гратис Kaspersky Internet Security 2017 EEMEA Ed 1User 1Y CD OEM ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНАТА

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: E85+_i3

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 24.900ден 23.200ден
Без данок: 23.200ден
Цена во наградни поени: 24900