Десктоп компјутер HP 400G5 MT i7 8700 8GB/1TB Win, 4CZ67EA

Производител: HP

Код на продуктот: 4CZ67EA

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 47.990ден
Без данок: 47.990ден
Цена во наградни поени: 47990