Вградна рерна Bosch HBA 43T350

Производител: BOSCH

Код на продуктот: HBA 43T350

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 25.999ден
Без данок: 25.999ден
Цена во наградни поени: 25999