Вградна рерна Bosch HBN531W1F бела / црна

Производител: BOSCH

Код на продуктот: HBN531W1F

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 22.990ден
Без данок: 22.990ден
Цена во наградни поени: 22990

Достапни опции

* Боја: