Вградна рерна Bosch HBA74R252E

Производител: BOSCH

Код на продуктот: HBA74R252E

Наградни поени: 400

Достапност: 10

Цена: 33.990ден
Без данок: 33.990ден
Цена во наградни поени: 33990