VIVAX COOL ACP-09CH25AEQI R32- [2.93 kW] | Q Дизајн - Инвертер клима уред

Производител: VIVAX

Код на продуктот: ACP-09CH25AEQI R32

Наградни поени: 300

Достапност: 10

Цена: 19.990ден
Без данок: 19.990ден
Цена во наградни поени: 18990