Детски велосипед Max Pinky 12" 4.0

Производител: MAX

Код на продуктот: Max Pinky 12" 4.0

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 3.390ден
Без данок: 3.390ден
Цена во наградни поени: 3390