Рачна правосмукалка Electrolux ZB5003W

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ZB5003W

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 2.690ден
Без данок: 2.690ден
Цена во наградни поени: 2690