Правосмукалка Electrolux ESPC71DB

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ESPC71DB

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 8.390ден
Без данок: 8.390ден
Цена во наградни поени: 8390