Правосмукалка Electrolux ECC41WR

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ECC41WR

Наградни поени: 120

Достапност: 10

Цена: 5.990ден
Без данок: 5.990ден
Цена во наградни поени: 5990