Правосмукалка Electrolux EEG41CB

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux EEG41CB

Наградни поени: 100

Достапност: 10

Цена: 4.990ден
Без данок: 4.990ден
Цена во наградни поени: 4990