Sale

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZANCG21EB со вреќичка

Производител: Electrolux Zanussi

Код на продуктот: Zanussi ZANCG21EB

Наградни поени: 70

Достапност: 10

Цена: 3.710ден 2.799ден
Без данок: 2.799ден
Цена во наградни поени: 3790