PC FSC ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V42

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: S26361-K1444-V400-V42

Наградни поени: 150

Достапност: На залиха

Цена: 32.000ден
Без данок: 32.000ден
Цена во наградни поени: 29900