Хоризонтален замрзнувач GORENJE FX 210 W

Производител: GORENJE

Код на продуктот: GORENJE FX 210 W

Наградни поени: 80

Достапност: 10

Цена: 14.900ден
Без данок: 14.900ден
Цена во наградни поени: 14900