Машина за сушење GORENJE D 744 BJ Кондензациска

Производител: GORENJE

Код на продуктот: D 744 BJ

Наградни поени: 140

Достапност: 10

Цена: 23.900ден
Без данок: 23.900ден
Цена во наградни поени: 23990