Машина за сушење GORENJE D 854 BJ Кондензациска

Производител: GORENJE

Код на продуктот: GORENJE D 854 BJ

Наградни поени: 200

Достапност: 10

Цена: 24.500ден
Без данок: 24.500ден
Цена во наградни поени: 24500