Вграден фрижидер GORENJE RCI 4180 W

Производител: GORENJE

Код на продуктот: RCI 4180 W

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 22.990ден
Без данок: 22.990ден
Цена во наградни поени: 22990