Детски велосипед MAX PINKY 12'' 017

Производител: MAX

Код на продуктот: MAX PINKY 12

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 3.390ден
Без данок: 3.390ден
Цена во наградни поени: 3390