Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V40

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V40

Наградни поени: 150

Достапност: На залиха

Цена: 16.800ден
Без данок: 16.800ден
Цена во наградни поени: 14900