Смарт алка LENOVO G02 Fitness Smart Band

Производител: Lenovo

Код на продуктот: G02 Fitness Smart Band

Наградни поени: 27

Достапност: На залиха

Цена: 3.300ден
Без данок: 3.300ден
Цена во наградни поени: 2799