Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 260, 20FD001XRI

Производител: Lenovo

Код на продуктот: ThinkPad Yoga 260

Наградни поени: 200

Достапност: 10

Цена: 74.000ден
Без данок: 74.000ден
Цена во наградни поени: 69000