Подно-плафонски систем Vivax Cool ACP-18CF50AERI - 5.67 kW CF-AERI Дизајн

Производител: Vivax

Код на продуктот: ACP-18CF50AERI

Достапност: На залиха

Цена: 56.999ден
Без данок: 56.999ден