LED СИЈАЛИЦА 11W HY/LED/E27/11W/6500K - 220V

Производител: HYUNDAI

Код на продуктот: 11W HY/LED/E27/11W/6500K

Достапност: На залиха

Цена: 570ден
Без данок: 570ден